POTRZEBNY SAMOCHÓD

Szanowni Państwo,

Zwracamy się do ludzi dobrej woli. Dzięki Wam udało nam się uratować wielu ludzi, za co jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni. Wiecie, że jesteśmy organizacją charytatywną, pomagamy ludziom z potrzeby serca, nie szukając zysków.

Niestety, pojawił się bardzo pilny wydatek, na który aktualnie nie możemy sobie pozwolić finansowo. Od pewnego czasy wydawaliśmy pieniądze na naprawy naszego starego samochodu (widoczny na zdjęciach), który niestety nie przeszedł przeglądu. Poza różnymi mankamentami podwozie jest zjedzone przez rdzę i po prostu nie opłaca się go już dalej naprawiać. Poza tym pieniądze, które przeznaczamy na naprawy samochodu, moglibyśmy wydawać na pomoc naszym podopiecznym. Wiele spraw Fundacji możemy załatwić tylko posiadając sprawne auto, dlatego też jego zakup jest dla nas niezwykle ważny. Brak samochodu, powoduję, że nie możemy dowieść do Ośrodka pozyskanych darów m.in. żywnościowych, materialnych, książek do naszego antykwariatu KATAKUMBUS, czy po prostu podjechać do miasta pozałatwiać pilne sprawy.

Dlatego z całego serca, w imieniu naszym – kadry i wolontariuszy Fundacji – oraz, przede wszystkim, naszych podopiecznych, bardzo Was prosimy o pomoc w uzbieraniu środków na samochód. Potrzebujemy około 9-10 tysięcy złotych.

A może ktoś chciałby przekazać swoje auto, z którego nie korzysta, naszym marzeniem jest samochód 7-8 osobowy bus z możliwością demontażu siedzeń tak żeby służył również do wożenia towarów.

Wiemy, że w Polsce w dalszym ciągu żyje się bardzo ciężko i trudno jest pozyskać sponsorów, liczymy jednak na to, że i tym razem nam pomożecie i uzbieramy potrzebną kwotę.

Wystarczy wejść w zakładkę “Wesprzyj nas”, w prawym górnym rogu, tam są wszystkie potrzebne informacje.