Zapraszamy do naszego antykwariatu książek “Katakumbus”

Internetowy Antykwariat Książek Religijnych “Katakumbus” prowadzimy od 2010 roku. Przychody z antykwariatu przeznaczane są na funkcjonowanie Fundacji Magnificat, której głównym dziełem jest Dom Magnificat, niosący pomoc osobom uzależnionym i bezdomnym, którzy podjęli walkę o trzeźwe życie.
Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty https://katakumbus.pl

Mamy trzy główne cele:

1. Dostarczanie naszym Klientom wartościowej literatury w konkurencyjnych cenach, przede wszystkim o tematyce chrześcijańskiej;
2. Pozyskiwanie środków finansowych niezbędnych do funkcjonowania Domu Magnificat,
3. Wyposażanie w nowe umiejętności podopiecznych Domu Magnificat, która pozwolą im, po zakończonej terapii, na efektywniejsze odnalezienie się na rynku pracy.

Misja Antykwariatu Katakumbus
Zgodnie z Misją staramy się dokładać starań, aby sprzedawane przez nas książki nie naruszały wartości światopoglądu chrześcijańskiego. Jednak, jako że nie jesteśmy nieomylni, bardzo chętnie wysłuchamy wszelkich uwag, w celu weryfikacji treści danej pozycji.

Zgodnie z wizją dążymy do jak najtańszej oferty dla Klienta; jeśli któraś z naszych książek jest zbyt droga w stosunku do oferty konkurencji, jesteśmy otwarci na negocjacje cenowe.

W naszej ofercie oprócz książek, okazjonalnie pojawiają się audiobooki, dewocjonalia, ikony i rękodzieło.

Ponieważ antykwariat działa w ramach Fundacji, nie skupujemy książek, a jedynie przyjmujemy darowizny, które są konkretnym wsparciem naszego dzieła.

Gdy zamówienie jest złożone do godziny 11:30 (w poniedziałek, czwartek lub piątek) dokładamy starań, aby było wysłane tego samego dnia.