Wesprzyj nas

Dziękujemy, za kliknięcie w tę zakładkę, każda, nawet niewielka pomoc ma dla nas ogromne znaczenie. Wspierając nas, razem z nami współtworzysz Dom i pomagasz ratować ludzi. Dzięki Twojemu wsparciu Dom Magnificat może funkcjonować.

Dom Magnificat powstał aby nieść pomoc osobom uzależnionym, ich rodzinom i bliskim. Uważamy, że połączenie terapii z prowadzeniem duchowym jest najbardziej skutecznym sposobem wyjścia z uzależnienia i przygotowaniem człowieka do rozpoczęcia „nowego” życia w społeczeństwie.


Codziennie modlimy się w Domu Magnificat za naszych Darczyńców, a w każdy pierwszy wtorek miesiąca w kaplicy Domu sprawowana jest Msza Św. o Boże błogosławieństwo dla wszystkich Darczyńców, intencje można pisać na adres e-mail: dommagnificat@gmail.com

Nasze działania można wspierać na różne sposoby:

admin-ajaxFinansowo. Wystarczy dokonać wpłaty:

  • online za pomocą płatności PayPal  – przejdź na stronę główną Fundacji 
  • przelewem tradycyjnym na numer rachunku bankowego:
   87 1020 3352 0000 1402 0162 3073
   Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. PKOBP Oddział 1 w Łodzi
   tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe Fundacji Magnificat.
   Serdecznie prosimy o ustawienie stałego polecenia przelewu,
   to bardzo ułatwia nam planowanie wydatków.

Kod BIC (SWIFT): BPKOPLPW,
IBAN – PL (ang. International Bank Account Number, pol. Międzynarodowy Numer Rachunku Bankowego. IBAN tworzy się poprzez dodanie dwóch dużych liter identyfikujących kraj umiejscowienia rachunku bankowego do standardowego numeru rachunku, charakterystycznego dla danego kraju. W Polsce NRB przekształca się w IBAN przez dodanie na początku znaków PL).

UWAGA ! Proszę pamiętać, że przekazane darowizny można odliczać od swojego dochodu.
 Odliczenie dla osób fizycznych wynosi do 6%, a dla osób prawnych do 10% rocznego dochodu (ustawa o podatku dochodowym art. 26 ust.1 pkt 9 oraz art.18 ust.1 pkt 1)

admin-ajaxZostając naszym Patronem na Patronite.pl 

            skopiuj link  > https://patronite.pl/DomMagnificat < i wklej w swojej przeglądarce.

admin-ajaxPrzekazując 1,5% podatku dla Fundacji Magnificat :

UWAGA !  Rozliczając się z urzędem skarbowym, bardzo prosimy, nie zapomnij o Domu Magnificat i wpisz:  KRS 0000124134 i KONIECZNIE cel szczegółowy: DOM MAGNIFICAT (korzystamy z uprzejmości PARAFIADY i wpisanie celu szczegółowego jest warunkiem by pieniądze trafiły do Domu Magnificat).

admin-ajaxRzeczowo:

Przyjmiemy wszelkiego rodzaju pomoc materialną m.in. książki, materiały biurowe i dekoracyjne, wyposażenie wnętrz, meble, środki higieniczne, żywność, słodycze, ubrania, koce, materiały budowlane, pomoce edukacyjne, sprzęt rekreacyjny itd.

admin-ajaxPromocyjnie i poprzez reklamę:

Jeśli posiadasz lub Twoja firma posiada własną stronę internetową, możesz udostępnić link do strony Fundacji Magnificat, ofiarować nam powierzchnię reklamową na banner reklamujący działania Fundacji. Możesz też udostępniać nasze prośby, informacje oraz wpisy z Facebooka 🙂

admin-ajaxNieodpłatnymi usługami

Możesz pomóc nam obniżać codzienne koszty funkcjonowania Domu (np. udzielając nam bezpłatnych licencji na użytkowanie programów komputerowych). Zaoszczędzone w ten sposób środki będziemy mogli wykorzystać w podejmowanych przez nas działaniach.

admin-ajaxJeśli chcesz nam pomóc a masz inny pomysł – przedstaw swoje propozycje.

Wszystkim Darczyńcom indywidualnym, firmom oraz instytucjom, którzy wspierają już nasze działania, serdecznie dziękujemy za pomoc i zaufanie.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pragną z nami czynić świat wolnym od uzależnień.