Wesprzyj nas

Dziękujemy, za kliknięcie w tę zakładkę, każda, nawet niewielka pomoc ma dla nas ogromne znaczenie. Wspierając nas, razem z nami współtworzysz Dom i pomagasz ratować ludzi. Dzięki Twojemu wsparciu Dom Magnificat może funkcjonować.

Codziennie modlimy się w Domu Magnificat za naszych Darczyńców, a w każdy pierwszy wtorek miesiąca w kaplicy Domu sprawowana jest Msza Św. o Boże błogosławieństwo dla wszystkich Darczyńców, intencje można pisać na adres e-mail: dommagnificat@gmail.com

Nasze działania można wspierać na różne sposoby:

admin-ajaxFinansowo. Wystarczy dokonać wpłaty:

  • przelewem online klikając na jedną z poniższych kwot
  • online za pomocą płatności PayPal


  • przelewem tradycyjnym na numer rachunku bankowego:
   87 1020 3352 0000 1402 0162 3073
   Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. PKOBP Oddział 1 w Łodzi
   tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe Fundacji Magnificat.
   Serdecznie prosimy o ustawienie stałego polecenia przelewu,
   to bardzo ułatwia nam planowanie wydatków.

Kod BIC (SWIFT): BPKOPLPW,
IBAN – PL (ang. International Bank Account Number, pol. Międzynarodowy Numer Rachunku Bankowego. IBAN tworzy się poprzez dodanie dwóch dużych liter identyfikujących kraj umiejscowienia rachunku bankowego do standardowego numeru rachunku, charakterystycznego dla danego kraju. W Polsce NRB przekształca się w IBAN przez dodanie na początku znaków PL).

UWAGA ! Proszę pamiętać, że przekazane darowizny można odliczać od swojego dochodu.
 Odliczenie dla osób fizycznych wynosi do 6%, a dla osób prawnych do 10% rocznego dochodu (ustawa o podatku dochodowym art. 26 ust.1 pkt 9 oraz art.18 ust.1 pkt 1)

admin-ajaxZostając naszym Patronem na Patronite.pl 

            skopiuj link  > https://patronite.pl/DomMagnificat < i wklej w swojej przeglądarce.

admin-ajaxPrzekazując 1,5% podatku dla Fundacji Magnificat :

UWAGA !  Rozliczając się z urzędem skarbowym, bardzo prosimy, nie zapomnij o Domu Magnificat i wpisz:

 • KRS 0000124134 i KONIECZNIE cel szczegółowy: DOM MAGNIFICAT (korzystamy z uprzejmości PARAFIADY i wpisanie celu szczegółowego jest warunkiem by pieniądze trafiły do Domu Magnificat).

DLACZEGO WARTO PRZEKAZAĆ 1,5% DLA DOMU MAGNIFICAT?

Dom Magnificat powstał aby nieść pomoc osobom uzależnionym, ich rodzinom i bliskim. Uważamy, że połączenie terapii z prowadzeniem duchowym jest najbardziej skutecznym sposobem wyjścia z uzależnienia i przygotowaniem człowieka do rozpoczęcia „nowego” życia w społeczeństwie.
Dzięki środkom z odpisów 1,5% podatku, możemy zakupić materiały by remontować kolejne części budynku, Prace remontowe wykonują nasi Podopieczni nabywając nowych umiejętności.
Prosimy też udostępnianie i podawanie dalej tej informacji.

admin-ajaxRzeczowo:

Przyjmiemy wszelkiego rodzaju pomoc materialną m.in. książki, materiały biurowe i dekoracyjne, wyposażenie wnętrz, meble, środki higieniczne, żywność, słodycze, ubrania, koce, materiały budowlane, pomoce edukacyjne, sprzęt rekreacyjny itd.

admin-ajaxPromocyjnie i poprzez reklamę:

Jeśli posiadasz lub Twoja firma posiada własną stronę internetową, możesz udostępnić link do strony Fundacji Magnificat, ofiarować nam powierzchnię reklamową na banner reklamujący działania Fundacji.

admin-ajaxNieodpłatnymi usługami

Możesz pomóc nam obniżać codzienne koszty funkcjonowania Domu (np. udzielając nam bezpłatnych licencji na użytkowanie programów komputerowych). Zaoszczędzone w ten sposób środki będziemy mogli wykorzystać w podejmowanych przez nas działaniach.

admin-ajaxJeśli chcesz nam pomóc a masz inny pomysł – przedstaw swoje propozycje.

Wszystkim Darczyńcom indywidualnym, Firmom oraz Instytucjom, którzy wspierają już nasze działania, serdecznie dziękujemy za pomoc i zaufanie.

Jednocześnie zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pragną z nami czynić świat wolnym od uzależnień.