Katakumbus.pl – Antykwariat Książek Religijnych

Antykwariat Książek Religijnych „Katakumbus” jako sklep internetowy funkcjonujący pod adresem http://www.katakumbus.pl/   jest działalnością Fundacji Magnificat od 2010 roku.

 Misja Antykwariatu Katakumbus

Nasze istnienie wyraża się w dwóch głównych celach:

  • dostarczanie naszym Klientom w konkurencyjnych cenach wartościowej literatury, przede wszystkim o tematyce chrześcijańskiej,
  • pozyskiwanie środków finansowych niezbędnych do funkcjonowania Domu Magnificat, w czym wierzymy, że wyraża się Misja Kościoła poprzez niesienie pomocy potrzebującym.

 Wizja Antykwariatu Katakumbus

Z racji rosnących wymagań funkcjonowania w świecie Internetu oraz niedoskonałości w sprawności obsługi informatycznej, podjęliśmy decyzję o uruchomienia nowego zaplecza internetowego i wprowadzenia nowego interfejsu/wyglądu sklepu internetowego. Tym samym mamy nadzieje na większe dostosowanie się do dzisiejszych wymogów konkurencyjnych, m.in. w lepszym pozycjonowaniu naszej oferty, możliwości składania zamówień przez aplikacje mobilne oraz sprawniejszej obsłudze klienta, eliminującej wszelkie trudności przy składaniu zamówień.

Po przeprowadzonej analizie cen w stosunku do konkurencji dostrzegliśmy potrzebę większej staranności w oferowaniu książek w atrakcyjnych cenach rynkowych. W związku z tym dokonaliśmy znacznych obniżek cen oraz podjęliśmy decyzję, iż będziemy dążyć do tego, aby nasi klienci otrzymywali jak najatrakcyjniejszą ofertę cenową.

W ostatnim czasie zmieniliśmy także na lepszą cenowo ofertę kosztów przesyłek. W niedalekiej przyszłości będziemy starać się również
o urozmaicenie opcji w wyborze firm kurierskich. 

Informacje dodatkowe

Zgodnie z Misją staramy się dokładać starań, aby sprzedawane przez nas książki nie naruszały wartości światopoglądu chrześcijańskiego. Jednak, jako że nie jesteśmy nieomylni, jakiekolwiek uwagi czy spostrzeżenia bardzo chętnie wysłuchamy, w celu weryfikacji treści danej pozycji.

Zgodnie z wizją dążymy do jak najtańszej oferty dla klienta. Jeśli jednak któraś z naszych książek byłaby zbyt droga w stosunku do oferty konkurencji, jesteśmy otwarci na negocjacje cenowe.

W naszej ofercie oprócz książek, okazjonalnie pojawiają się audiobooki, dewocjonalia, ikony i rękodzieło.

Ponieważ antykwariat działa w ramach Fundacji, nie skupujemy książek, a jedynie przyjmujemy je jako darowizny (od osób prywatnych
i organizacji), które są konkretnym wsparciem naszego dzieła.