Tutaj teraz jest ściernisko….

DRODZY NASI SYMPATYCY, PROSIMY ABYŚCIE PRZECZYTALI TEN WPIS.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie dowody sympatii, które nam okazujecie.
Przed nami czas ogromnych wyzwań i co się z tym wiąże ogromnych wydatków. Zapraszamy każdą i każdego z Was do finansowego wsparcia naszych działań, bardzo nam zależy byście dołączyli do grona stałych darczyńców naszej Fundacji, dowolną kwotą. To dla nas wyraz Waszego wsparcia, tego co robimy. Wierzymy, że bezwarunkowy odruch pomagania jest w naszych sercach. Poznając historie życia naszych podopiecznych, widzimy, że w życiu każdego z nas zdarzają się kryzysowe sytuacje, w których pomoc jest bezcenna, a my mając możliwość pomocy, mamy też radość, z tego, że czyniąc dobro zmieniamy razem świat. Dom Magnificat, oparty na fundamentalnych wartościach, nie mógłby istnieć bez pomocy darczyńców i wielu zaangażowanych w pomoc ludzi.
https://zrzutka.pl/

Dlatego, że są osoby mające w sercu potrzebę niesienia pomocy innym, możemy funkcjonować. Pragniemy jednak wciąż się rozwijać, stawiając sobie nowe cele. W domu (w Łodzi), który widzicie na zdjęciach, będzie HOSTEL dla osób, które skończą terapię i nie mogą wrócić do domu rodzinnego lub nie mają gdzie wrócić. Planujemy też by była tam PORADNIA, w której wsparcie otrzymają rodziny osób uzależnionych i sami uzależnieni. Dom wymaga remontu od podstaw i ogromnych nakładów finansowych. Wszystkie pracy wykonujemy sami, ale do tego dochodzi koszt materiałów elektrycznych, budowlanych, hydraulicznych, stolarki, wyposażenia itp.
https://zrzutka.pl/vh5v7f

Wspólnie realizując ten cel wpłyniemy na konkretne ludzkie życia. PROSIMY, wesprzyj nas dowolną kwotą. Możesz skorzystać z opcji wpłaty na:
– zrzutka.pl https://zrzutka.pl/
– przelewu z naszej strony www z zakładki Wesprzyj nas
– lub tradycyjnego przelewu na numer rachunku bankowego: 87 1020 3352 0000 1402 0162 3073 – PKOBP Oddział 1 w Łodzi, tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe Fundacji Magnificat.

Wspierając nasze działania pomagasz potrzebującym, ubogim czy nieradzącym sobie z przeciwnościami losu. Każdy z nas może pomagać i czynić dobro. Bądź częścią Domu Magnificat.
https://zrzutka.pl/

Ps. jeżeli potrzebujecie więcej szczegółów piszcie do na lub dzwońcie.